Unutulmaz Anılar,

Hız Kesmeyen Bir Yaşam

Unutulmaz anlara, benzersiz anılara kim sahip olmak istemez ki? Şehrin ayrıcalıklı lokasyonunda, trendlerin peşinde, renkli bir yaşamı kucaklayan cadde konseptinde mağazalar, popüler markalar, cafe ve restoranlar sizi bekliyor.220 metre uzunluğundaki caddede birbirinden tarz ve lüks markalarla komşu olacak, eğlence anlayışının yeniden tanımlanmasında başrol oynayacaksınız. 69 mağazadan birisinde yer aldığınızda 1071 Ankara’nın kusursuz deneyimine ortak olacaksınız.1071 Ankara unutulmaz anlara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Ankara’nın yeni sosyo kültürel çevresinde yer almanın sınırsızlığını tadarken tarzına tarz, kazancınıza kazanç katacak; enerjisi hiç bitmeyen, hız kesmeyen bir yaşantının parçası olacaksınız.

BiLGi TALEP FORMU

Benzersiz Deneyimler...

1071 Ankara, günün stresini ardında bırakmak isteyenlere pek çok seçenek sunuyor.
Caddede içilen keyifli bir kahvenin ardından sinema odasında beyaz perdenin büyüsüne kendinizi bırakabilir, sevdiğiniz şarkılar eşliğinde spor salonunda efor sarf edebilir ya da oyun odasında yeteneklerinizi konuşturabilirsiniz.
1071 Ankara ile hayata dair ne varsa tüm ayrıntılarıyla yanı başınızda…

Doğanın Tüm Renkleri...

Tüm detayların ince ince kurgulandığı 1071 Ankara, özel peyzaj uygulamaları ile de göz dolduruyor, farkını ortaya koyuyor. Kişi başına 50 m3/saat temiz havanın düştüğü 1071 Ankara’da aldığınız her nefeste yenileneceksiniz.

1071 Ankara’nın teras bahçelerinde yeşilin enerjisini, doğanın renklerinin ahengini hissedecek; burada yer alan yürüyüş alanlarında attığınız her adımda dinginliğe yol alacaksınız.